Sukcesy i osiągnięcia uczniów SP w Bargłówce

8. 5 ) W roku szk. 2015/2016 nasi uczniowie odnieśli wiele sukcesów  biorąc udział w olimpiadach,  konkursach, turniejach i zawodach sportowych : 

1)  I miejsce w Turnieju Koszykówki Chłopców w Mistrzostwach Szkół Podstawowych Gminy Sośnicowice;

2)  I miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego dla Kacpra Rusina;

3)  I miejsce w kategorii Żak  w XVI Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Gliwickiego w Tenisie Stołowym dla Kacpra Rusina;

4)  II miejsce dla Julii Kowalskiej i Magdaleny Niemieczek w konkursie plastycznym

"Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa";

5)  II miejsce w Mistrzostwach Gminnych Tenisa Stołowego Chłopców;

6)  I miejsce w Mistrzostwach Gminnych Tenisa Stołowego dla Kacpra Rusina;

7)  II miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłce Ręcznej Chłopców

8)  II miejsce w III Powiatowym Konkursie Grafiki Komputerowej " Wszystko jest   możliwe" dla Tomasza Kałuży;

9)  I miejsce dla Mateusza Morica w III Gminnym Festiwalu Kultury Krajów

Anglojęzycznych:

10) I miejsce dla Magdaleny Niemieczek w III Gminnym Festiwalu Kultury Krajów

Anglojęzycznych;

11) III miejsce dla Magdaleny Kirchniawy w  III Gminnym Festiwalu Kultury Krajów    

Anglojęzycznych;

12) III miejsce dla Tomasza Kałuży w XI Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego " Der  "Globus";

12) II miejsce dla Natalii Kamińskiej w konkursie " Las Nadleśnictwa Rudziniec w moim

 obiektywie";

13) III miejsce dla Julii Moric i Kacpra Rusina w Gminnym Konkursie Gwary Śląskiej

" Jo Godom";

14) I miejsce dla Wojciecha Matuszewskiego w X Gminnym Konkursie Recytatorskim z Języka Angielskiego;

15) III  miejsce dla Szymona Matysika w X Gminnym Konkursie Recytatorskim z Języka

 Angielskiego;

16) II miejsce dla Magdaleny Niemieczek w eliminacjach gminnych Wojewódzkiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej " Młodzież zapobiega Pożarom";

17) II miejsce dla Julii Moric w V edycji Gminnego  Konkursu  Języka Angielskiego i

Niemieckiego dla kl. I- III;

18) II miejsce dla Kacpra Rusina  w V edycji Gminnego  Konkursu  Języka Angielskiego i Niemieckiego dla kl. I- III;

19) I miejsce dla Lilianny Wojtke w konkursie plastycznym " Tam, gdzie mieszka muzyka";

20) II miejsce w VII Spotkaniu Śladami Św. Jana Pawła II Papieża Rodziny;

21) II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej - V Szkolne Euro 2016;

22) III miejsce dla Mai Hyrsz w Gminnym Konkursie " Mistrz Klawiatury 2016"

 w roku szkolnym

2011/12,  2012/13, 2013/14

w konkursach, turniejach i zawodach sportowych:

 

- II miejsce w międzygminnym II Turnieju Orlika o puchar Premiera Donalda Tuska

- I miejsce -indywidualnie – najlepszy zawodnik w międzygminnym II Turnieju Orlika            

  o puchar Premiera Donalda Tuska

- Finalista IX Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Mistrz Tabliczki  

  Mnożenia” w kategorii uczniów kl. IV.

- III miejsce w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

- I miejsce –indywidualnie- w kategorii najlepszy uczestnik w Powiatowym Turnieju

  Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

- II miejsce –indywidualnie- w Powiatowym Konkursie Przyrodniczym „Człowiek a  

  środowisko”.

- Finalista  X Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Mistrz Tabliczki  Mnożenia” w kategorii uczniów kl. IV i kl. III

- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Gliwickiego w Piłce Nożnej Chłopców w kategorii szkół  podstawowych.

- I miejsce drużynowo w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

- Indywidualnie najlepszy uczestnik w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

- II miejsce w Okręgowych Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

- Indywidualnie Mistrz w kategorii „Skryba” w Międzyszkolnym Konkursie „Ładnego Pisania”.

- III miejsce w międzygminnym konkursie „Matematyka na co dzień”.

- Tytuł –indywidualnie- mistrza w kategorii „Pisarz” w II Międzyszkolnym Konkursie Ładnego Pisani”.

- II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Sprzęt gaśniczy wczoraj i dziś”.

 

Gminne:

- II miejsce  Mistrzostwach Piłki Nożnej.

- III miejsce w Gminnym Turnieju „ Dwa ognie dziewcząt”.

- II miejsce –indywidualnie- w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

- III miejsce –indywidualnie- Gminne Mistrzostwa Lekkoatletyczne Dziewcząt.

- II miejsce –indywidualnie - Gminne Mistrzostwa Lekkoatletyczne Dziewcząt.

- II miejsce w drużynowych Gminne Mistrzostwa Lekkoatletyczne Dziewcząt.

- II miejsce – indywidualnie- w Gminne Mistrzostwa Lekkoatletyczne chłopców.

- II miejsce –indywidualnie- w VI Edycji Gminnego Konkursu Recytatorskiego z Języka Angielskiego Szkół Podstawowych.

- II miejsce w Gminnym Festiwalu Nauki w kategorii Web Quest

- II miejsce w Gminnym turnieju piłki nożnej „Szkolne Euro 2012”

- I miejsce drużynowo w Mistrzostwach Gminy w Piłce Nożnej.

- II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Szkół Podstawowych – koszykówka chłopców.

- II miejsce w Gminnym Konkursie Korczakowskim.

- III miejsce w Gminnym Konkursie Gwary Śląskiej.

- I miejsce w kategorii kl. I-III Gminnego konkursu Plastycznego „Kapelusz Pani Wiosny”.”

- I miejsce w Gminnym Turnieju „Łapanki siatkarskiej” chłopców.

- I miejsce –indywidualnie- najlepsza zawodniczka Mistrzostw Gminy w Czwórboju Lekkoatletycznym.

- I miejsce drużynowo w gminnych zawodach czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt.

- II miejsce drużynowo w gminnych zawodach czwórboju lekkoatletycznych chłopców.

- I miejsce w gminnym turnieju piłki nożnej  „Szkolne EURO 2013”.

- Mistrz Ortografii w Gminnym Konkursie Ortograficznym.

- II miejsce w Gminnym  Festiwalu Kultury Anglojęzyczej.

- II miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym kl. I-III.

- wyróżnieni za najlepszy występ wokalny w I Gminnym Festiwalu Kultury Krajów Anglojęzycznych.

- I miejsce w III edycji Gminnego Konkursu J. Angielskiego i J. Niemieckiego klas I-III. Mistrz językowy.

- I miejsce w Mistrzostwach Gminnych w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt.

 

 

 

 


Powrót na górę strony